XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06.2024

W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.

Młodzież zapraszamy do udziału w 17. Pieszej Pielgrzymce Młodych na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę do końca czerwca. Szczegóły wydarzenia na stronie: www.mlodzidlamlodych.pl

Polecam “Gościa Niedzielnego” i gazetkę parafialną.

Na czas rozpoczętych wakacji życzę udanego wypoczynku, pogłębienia więzi z Panem Bogiem, nabrania sił duchowych i fizycznych, owocnego czasu dla siebie i najbliższych.

Bóg zapłać za złożone ofiary.

Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski w sprawie zmian w organizacji lekcji religii (pdf 100 kB)

List Konferencji Episkopatu Polski ws. ochrony życia (pdf 113 kB)